Wesela

O R G A N I Z A C J A   W E S E L A

WESELA JUŻ OD 130 ZŁ!!!

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego hotelu i omówienia szczegółów związanych z organizacją  przyjęcia weselnego.

Nasi organizatorzy dołożą wszelkich starań aby byli Państwo zadowoleni z przebiegu uroczystości. Menu ustalane jest indywidualnie, otrzymują Państwo od nas formularz wyboru potraw. Dla Państwa wygody posiadamy również  przykładowe zestawy, z których można skorzystać. Szynki płonące przygotowywane przez naszego Szefa Kuchni znane są w całej okolicy! Na deser jako dodatkową atrakcję proponujemy fontannę czekoladową, której nie muszą Państwo specjalnie zamawiać z zewnątrz ponieważ posiadamy własną.

Jeśli mają Państwo szczególne życzenia, zrobimy wszystko aby je spełnić. Aby odciążyć Państwa w tym szczególnym dniu proponujemy dodatkowe usługi dzięki czemu oszczędzą Państwo cenny czas oraz nerwy: posiadamy limuzynę, którą można wypożyczyć wraz z kierowcą w dniu Państwa święta.

Można także skorzystać z proponowanych przez nas dekoracji sali weselnej, oczywiście wcześniej konsultowanych i zgodnych z Panstwa gustem.  UWAGA teraz istnieje możliwość wypożyczenia białych pokrowców na krzesła aby dodać przyjęciu jeszcze więcej elegancji!
Współpracujemy z DJ‘em specjalizującym się w przyjęciach okolicznościowych - z naszą pomocą otrzymacie Państwo najwyższą jakość za rozsądną cenę. A może KARAOKE aby ożywić Gości? Z nami nic nie jest niemożliwe :)

TERAZ NOWOŚĆ - * AMERYKANSKIE WESELA *

W Ameryce już  dawno zorientowano się, że aby atmosfera przyjęcia była udana, warto zadbać o odpowiednią komunikację miedzy Gośćmi. Stąd pomysł okrągłych stołów dla 6 osób. Dzięki temu uczestnicy uroczystości utrzymują ze sobą kontakt, a sala robi jeszcze bardziej eleganckie wrażenie - niczym na hollywoodzkich filmach! Hotel Tango jako jeden z nielicznych umożliwia Państwu  organizację wesela zarówno w klasycznym (podkowa), jak i filmowym stylu (okrągłe stoliki) :)

Obsługa hotelu to ludzie wyselekcjonowani, z wysoką kulturą osobistą.

Oprócz przyjęcia weselnego, oferujemy również Państwu organizację poprawin na drugi dzień.

Istnieje możliwość skorzystania z opcji: OPEN BAR czyli za ustaloną od osoby kwotę, Państwa goście mogą zamawiać alkohol bezpłatnie bez ograniczeń!

W sali hotelu Tango mieści się 48 osób.
Dodatkowo posiadamy ogród zimowy z widokiem na Śnieżkę.

Specjalizujemy sie w organizacji wesel Par nie tylko z Jeleniej Góry, ale także z innych miast. Z naszą pomocą zorganizujecie Państwo wesele w magicznej scenerii u podnóża Karkonoszy za rozsądną cenę. Poczujcie się komfortowo i pozwólcie nam pomóc w załatwianiu niezbędnych formalności - również z dala od miejsca zamieszkania.

Dysponujemy 48 miejscami hotelowymi
– nasze pokoje sa komfortowo urządzone (z łazienkami, TV-sat, podłączeniem do Internetu). Dla gości weselnych posiadamy promocyjne ceny noclegów, a Para Młoda otrzymuje pokój gratis od Hotelu. Oczywiście możemy dla Państwa zorganizować dodatkowe miejsca noclegowe w pobliskich hotelach i pensjonatach jeśli będzie taka potrzeba.